Успешно реализована екскурзија у Северној Италији 2014

И ове године је, као и претходних, успешно реализована екскурзија за ученике трећег и четвртог разреда Уметничке школе у периоду од 26. октобра- 2. новембра 2014.

Овогодишња дестинација била је Северна Италија. Као што је Годишњим планом рада школе и предвићено, посећени су градови: Лидо ди Јесоло, Венеција, Падова, Римини, Сан Марино, Равена, Монтекатини Терме, Фиренца, Болоња, Верона, Трст. За воћу пута именована је Биљана Угрен Ковачевић, разредни старешина IV2. У Чачку нам се придружила група ученика са наставником из Уметничке школе Чачак

Читаво стручно путовање је протекло без иједног инцидента, у изузетно пријатној атмосфери. Однос ученика према свим аспектима овог путовања је био на високом нивоу и за сваку похвалу.

Овако организована екскурзија, која је већ традиционална за нашу школу, у потпуности је оправдала сва очекивања и испунила све циљеве и задатке који се постављају пред овакав облик васпитно-образовног рада.