Музичко вече у оквиру „Обојеног програма”

У уторак. 10.10.11. у Уметничкој школи одржано је Музичко вече, као део пројекта „Обојени програм”, који је покренут на захтев Ученичког парламента. Првобитна замисао биле су ваннаставне активности које ће реализовати заједно ученици и наставници.

Носилац реализације био је Игњат Милићевић, наставник музичког васпитања. Као гости, наступале су ученице Андријана Аћимовић и Соња Спасојевић из Музичке школе, које су извеле „Дует за флауту у C-molu” од Баха. У централном делу програма наступали су ученици наше школе: Илија Вујовић, Алексеј Сивцевич и Марко Вераја.

Програм наступа:

Toshiro Masuda- Sadness & sorrow (Алексеј Сивцевич)

Ben E. King- Save the last dance (Илија Вујивић)

John Denver- Take me Home (Илија Вујивић)

Eric Satie- Gymnopedies (Алексеј Сивцевич)

Giorgios Dalaras- Mimothaimonis matia mou (Илија Вујивић)

One Republic- Apologize (Илија Вујивић)

Guitar Boogie (Марко Вераја и Алексеј Сивцевич)

Прво вече било је одржано 26. септембра и тема је било пласирање сопственог знања и радова на тржиште. Носилац реализације био је Младен Јевђовић, док су гости предавања били бивши ученици Уметничке школе који су успешно завршили школовање на академијама: Наташа Тановић и Иван Ћировић, који су запослени као наставници у нашој школи и Мишо Филиповац, асистент на Филолошко уметничком факултету.